Wrabetz Anton (1876 - 1946)
Zátiší s pivoňkami, signováno vpravo dole Anton Wrabetz, olej/plátno, 90 x 120 cm, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Wrabetz Anton (1876 - 1946)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |